1.1. Üldised tingimused kehtivad www.ehtetaevas.ee kliendi (edaspidi Ostja) ja www.ehtetaevas.ee (edaspidi Indefird OÜ või Ehtetaevas.ee) omaniku:

Ehtetaevas

vahel kaupade ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.

1.2. Üldised tingimused ei saa vastuolus olla Eesti Vabariigis kehtivate õigusnormidega ning vajadusel (vaidluste või puuduva informatsiooni puhul) on antud normidega täiendatud.

1.3. Ehtetaevas.ee jätab endale õiguse käesolevaid tingimusi ja toodete hindasid ühepoolselt muuta oma tegevuse efektiivsuse, konkurentsivõimelisuse, edaspidise arenemise ja kaupade sortimendi täiendamise või reorganiseerimise eesmärgil. Tingimuste ja tootehindade muudatused ning täiendused jõustuvad alates nimetatud informatsiooni ilmumise momendist leheküljel www.ehtetaevas.ee Kui Ostja edastas oma tellimuse enne tingimuste muudatuse jõustumist, siis Ostja jaoks kehtivad tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimused, v.a kui seaduses või käesolevates tingimustes on ette nähtud teisiti.

1.4. Ehtetaevas.ee ja Ostja soovivad kaubelda www.ehtetaevas.ee kodulehekülje kaudu käesolevas dokumendis sätestatud tingimustel.

1.5. Ehtetaevas.ee koduleheküljel tellimust vormistades ning maksmist sooritades kinnitab Ostja, et ta on tutvunud müügitingimustega ja on nendega nõus.

1.6. E-poes saab tasuda läbi turvalise maksekeskuse kõikide Eesti maksekaartide ja interneti pangakontodega (Swedbank, SEB, LHV, Mastercard ning Maestro deebet või -krediitkaartidega ). Arveldamise valuuta on Euro. Ehtetaevas.ee pakutavad kaubad sisaldavad käibemaksu.

1.7. Meie ettevõte on isikuandmete vastutav töötleja, Meie ettevõte edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.