Saatmise hind ja tarneaeg

Tavaline saatmine ehk standardsaatmine on tasuta. Ehtetaevas.ee ei kata saatmiskulusid tagastatavate toodete puhul.

Ostlemise ajal näidatakse sulle eeldatavat tarneaega. Pane tähele, et eeldatav tarneaeg ei ole sinu tellimuse garanteeritud tarneaeg. Seda arvutatakse automaatselt, vastavalt sellele, kui kaua läheb aega sinu tellimuse töötlemise, tootmise ja saatmisprotsessiga ning milline on tarneaadress.

Eeldatava tarneaja aluseks on tarne pealinna. Palun arvesta pisut pikema ajaga, kui tarne peaks toimuma väljaspool pealinna. Ehtetaevas.ee ei vastuta selle eest, kui saatmine hilineb väljaspool pealinna asuvatesse regioonidesse, kus postiteenuseid pakutakse teatud graafiku järgi või kui aadress asub mandrist kaugemal.

Juhul, kui makse sooritatakse pangaülekandega või kui makse ei lähe kohe läbi, arvutatakse eeldatavat tarneaega sellest päevast, mil makse laekus. Ehtetaevas.ee ei võta vastutust ega tagasta saatmiskulu sellise viivituse korral.

Kindlustatud saatmine

Sinu tellimuse toimetavad kohale valikusolevad Eesti pakiautomaatideteenused. Saatmisaeg võib varieeruda vastavalt sinu tarneaadressile. Sulle antakse teada, kui pakk lahkub meie juurest ning sulle saadetakse jälgimiskood sellele e-posti aadressile, mida sa kasutasid ostu ajal. Kõik meie pakid on saatmise ajal kindlustatud. Ehtetaevas.ee ei võta vastutust kaotatud või varastatud pakkide eest pärast nende kohaletoimetamist.

Kui sa ei ole jälgimiskoodi saanud, palun vaata ka oma postkasti rämpskausta. Kui sa ei tea oma jälgimisnumbrit või paki staatus pole mitu päeva muutunud tarnija kodulehel, võta ühendust meie klienditeenindusega, et me saaksime asja lähemalt uurida. Probleemide korral võtab Ehtetaevas.ee ühendust tarnijaga, et lahendada mure kiiresti ja võimalikult murevabalt sinu jaoks.

Tarneaadress

Ehtetaevas.ee E-pood on riigispetsiifiline ning teise riiki tellimuse toimetamine on võimalik, kuid selle jaoks palume teil võtta ühendust meiega e-maili või telefoni teel, ning teeme teile eraldi tellimuse, kus kasutame mõnda teist kulleri teenust, mille hind võib varieeruda vastavalt paki saatmise asukohale.

Tarnet saab teostada ainult füüsilistele kodustele või kontoriaadressitele. Kui tellimus tuleb kohaletoimetada mujale kui arvel olevale aadressile, veendu, et sinu krediitkaardihaldajal või pangal oleks see alternatiivne tarneaadress, vältimaks tellimuse töötlemisega seotud viivitusi.

Sinu turvalisuse jaoks ei saa tarneaadressit ega arvel olevat aadressit muuta pärast tellimuse esitamist.

Maksimaalne tarneaeg ning -partnerid

Eesti-sisene tarneaeg jääb enamjaolt vahemikku 1-5 tööpäeva. Toodud tarneajad on hinnangulised ning me ei garanteeri alati tarnet märgitud ajavahemikus, kuna lõplik tarneaeg sõltub siiski meie transpordi partneritest. Maksimaalne tarneaeg, mida Ehtetaevas.ee e-pood peab piirmääraks on 15 tööpäeva. Kui selle aja jooksul ei ole pakk jõudnud kliendini, on kliendil õigus tellimuse ülesütlemiseks, peale mida, tagastatakse kauba väärtus kliendile täies määras. Meie tarnepartneriteks on Omniva ning Itella Smartpost.